„G&G Sindikatas: Unplugged“ koncertai jaučiantiems nostalgiją senoms MTV laidoms

VEE_9355_small Nuo pirmojo grupės „G&G Sindikatas“ koncerto legendiniame sostinės klube „Eldorado“ prabėgo jau 20 metų. Per tą laiką tūkstančius nuotykių patyrę ir šimtus kalnų nuvertę reperiai šiemet pasiryžo įgyvendinti seną savo svajonę, kurios liudininkais pakvies tapti visus ištikimiausius gerbėjus. Tik tris kartus – lapkričio8, 9 ir 10 dienomis – Rusų dramos teatre įvyks gyvo garso koncertai „G&G Sindikatas: Unplugged“.

Grupės nariai neslepia, kad projekto įkvėpimas – į muzikos istoriją įėję televizijos koncertai „MTV Unplugged“. „Mūsų amžiaus žmonės tikrai prisimena tokius serijos pasirodymus, kaip „Alice In Chains“, „Nirvana“ ir kt.“, – nostalgiškai šypsosi ilgametis „G&G Sindikato“ vadybininkas Justas Čekuolis. Jis išduoda, kad konkretesnės gyvo garso koncerto vizijos ėmė lankyti 2002-aisiais peržiūrėjus vokiečių hiphopo veteranų „Die Fantastischen Vier“ įrašytą „MTV Unplugged“ koncertą.

Idėjai materializuotis prireikė ne tik ilgų metų apmąstymų, bet ir patikimo partnerio – koncertus Rusų dramos teatre pristato „Red Bull“, grupei sparnus suteikiantis jau ne pirmą ir jokiu būdu ne paskutinį kartą. Tarp itin sėkmingų bendrų projektų – „G&G Sindikato“ ir Marijono Mikutavičiaus dvikova „Red Bull SoundClash“, koncertų mobilioje scenoje turas „Red Bull TourBus“, išskirtinis grupės didžėjaus Mamanios DJ stalas bei jungtinis muzikantų ir motoakrobato Arūno Gibiežos pasirodymas festivalyje „Granatos“.

Anot J. Čekuolio, netikėta koncertų vieta – Rusų dramos teatras – pasirinkta visų pirma dėl erdvės jaukumo ir kameriškumo. „Galėjome rinktis greičiausiai bet kurią Vilniaus koncertų salę, galbūt sutalpinti joje daugiau gerbėjų, tačiau nusprendėme, kad būtent šis teatras labiausiai atitinka koncertų idėją ir mūsų grupės charakterį“.

VEE_9309_smallNors iki „G&G Sindikatas: Unplugged“ – dar daugiau nei du mėnesiai, parengiamieji darbai jau įsibėgėjo. Įsimintiniausius ir svarbiausius savo kūrinius Gabrielius Liaudanskas – Svaras, Kastytis Sarnickas – Kastetas, Artūras Matkevičius – Mamania ir Donatas Juršėnas – Donciavas repetuoja drauge su kviestiniais muzikantais, kurie dalyvaus ir koncertuose.

Planuojama, kad daugiau nei dvi dešimtys kūrinių, gyvai skambėsiančių Rusų dramos teatre, vėliau bus išleisti kaip atskiras albumas. Apie tai, kaip ir apie kitas išskirtinio projekto detales, grupės nariai žada išsamiai papasakoti netrukus.

„G&G Sindikatas: Unplugged“ bilietai prekyboje pasirodys rugsėjo 15 d. 10 val. ryto. Grupė atkreipia dėmesį, kad lapkričio 8 d. koncertas skirtas artimiausiems „G&G Sindikato“ ir „Red Bull“ draugams, tad į jį bus parduoti tik 20 ypatingų bilietų.

Radote klaidą? Atsiųskite mums pataisytą tekstą spauskite čia ir padėkite padaryt hip-hop.lt geresniu.

Straipsnis Renginys Lyrika Klipas

Pateikie naujieną, vaizdo klipą, lyriką, ar renginį - pasirinkdami auksčiau

Taipogi skaityk

Startavo atranka į unikalų projektą Lietuvoje – Hype Battle

Jau gegužės mėnesį įvyks unikalus ir pirmas toks projektas Lietuvoje – Hype Battle, kurio metu …

4 komentarai

 1. VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  nelabai supratau apie ka reikalas eina. tai kas cia per koncertas bus?

 2. Simas Hip-Hop
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  http://www.dailymotion.com/video/x2kxrya kažkas tokio – iš vienos pusės tik koncertas, kaip čia. Tačiau žvelgiant į detales ir atmosferą tai gaunasi šis tas kitokio. Labiau kamerinis reikalas + įrašinės albumą gyvai

 3. VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

  jei dar tiksliau, tai kazkas oanasaus i sita:

  https://www.youtube.com/watch?v=V5gDKGPrEMI

  laukiamiausias desimtmecio koncertas, jei ka.

 4. VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  supratau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current day month ye@r *