GRALIS & SVARAS – NEBELIKO

Paukščiai daužosi į langus žemė skyla dalim, diena nebeišauš jau, teks pasitenkinti naktim. Nebėra, nei laiko, nei erdvės, mąstyt teorijoms smulkiausioj kategorijoj. Dorojome kas liko – dykynė, tuštuma, jokios gyvybės, nei kaip pačiam įrodyti, kad dar esi gyvas… Laikas budintis prisnūdo bermudų ramume, draskomi košmarai atmosferoje šaltų dūmų… Judėjimas ribotas, gali tik pasisukti – dėja tau nepasprukti, amžinybėj smukti… Matysim viską keičiantis, bet mūsų tai neugdo, mokytis nesugebam, nes tai tiesiog mum trukdo, liko tik materija ir jokio mąstymo kam pasisektų loterijoje tam ir negalvoje kąstumėm. Pasaulis išvirkščia puse be būsenos bus jo… viskas ka mes turime tai tik tykėjima iliuzijom.

2x
Nebeliko žodžio – bus, nei – buvo… Liko tik – yra, tyla amžių vientisumo… visuma į sumą lieka tik tikėt atstumu, nebesikeičiančio pastovumo.

Tarp atsimerk – užsimerk, nuo įkvėpti iki iškvėpti. Laikas slysta per grubų paviršių pirštų, galvą pakeltą laikyk – o kam? Šėšėliai stebi mirtina šokį rodyklių, čia vakarykščio mirė, rytoj čia per toli, šita duobe gili… iš jos nesimato žvaigždė, instinktyviai išlikt, todėl mintinai kali… Dogma katės, pelė privalo tylėt…

2x
Nejudėk ir Tu nejudi… Nemylėk ir Tu nemyli… Neįkvėpk ir
Tu nebuty… Kaukolės keičiasi, aktorė ta pati…

2x
Nebeliko žodžio – bus, nei – buvo… Liko tik – yra, tyla amžių vientisumo… visuma į sumą lieka tik tikėt atstumu, nebesikeičiančio pastovumo.

Radote klaidą? Atsiųskite mums pataisytą tekstą spauskite čia ir padėkite padaryt hip-hop.lt geresniu.

Straipsnis Renginys Lyrika Klipas

Pateikie naujieną, vaizdo klipą, lyriką, ar renginį - pasirinkdami auksčiau

Taipogi skaityk

Shamanas – Tik dėl tavęs [tekstas, lyrika, žodžiai]

daugiau apie video filmavimą galite rasti –> http://hip-hop.lt/daug-ugnies-shamano-naujame-vaido-klipe-tik-del-taves/ Visas Shamano naujienas galite sekti –> https://www.facebook.com/ShamanLietuva/?fref=ts …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current day month ye@r *