“MC Battle summer 2016” gros DJ Fingerfood

mc-battle-summer-logo-2016-brown-bannerHip-hopo kultūros tradicija tapęs kasmetinis renginys “Lietuvos MC Battle” aštraliežuvius reperius rugpjūčio 19 dieną kviečia išbandyti savo jėgas atrankiniame vasaros etape, po kurio paaiškės 8 stipriausi dalyviai, pateksiantys į finalinį renginį. Pirmą kartą “Vasaros terasoje” vyksiančiose MC kovose dalyviams gros svečias iš Bristolio – DJ Fingerfood.

Kompanijos Squared Roots įkūrėjas ir prodiuseris Fingerfood šiuo metu didžėjauja grupėms High Focus & RLD records, The Four Owls, Leaf Dog & BVA ir Split Prophets! Jis yra grojęs  bei drebinęs sceną kartu su tokiais atlikėjais kaip Method Man & Redman, DJ Premier, Big Daddy Kane, KRS One, Pete Rock, Lord Finesse, Pharoahe Monch, M.O.P, Slum Village, MF Doom, Bumpy Knuckles, GZA, People Under the Stairs ir daugelis kitų. Londone yra tapęs DMC pasaulio DJ čempionu house muzikos kategorijoje.

13530437_10207283809195995_382573762_nDJ Fingerfood grojo tokiuose festivaliuose kaip Outlook, Boom Bap ir Boomtown, prodiusavo kūrinius tokiems atlikėjams kaip Verb T, Life MC, Chakra Sounds, Evil Ed, Ramson Badbones ir Boot Records.

Registracija dalyviams bei prekyba išankstiniais bilietais prasidės nuo liepos 1 dienos.

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/events/861073157369635/
Bilietais prekiaujama: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/mc-battle-summer-2016-dj-fingerfood-uk-191448/
www.facebook.com/ltmcbattle

 

Radote klaidą? Atsiųskite mums pataisytą tekstą spauskite čia ir padėkite padaryt hip-hop.lt geresniu.

Straipsnis Renginys Lyrika Klipas

Pateikie naujieną, vaizdo klipą, lyriką, ar renginį - pasirinkdami auksčiau

Taipogi skaityk

Medonas pristato Video albumą, medinio USB formate

“Kvėpuok” – taip vadinasi pirmasis Lietuvoje video albumas, kurį pristato hip hopo atlikėjas Medonas (Donatas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current day month ye@r *