Rečiausią metų dieną pristatomas naujas G&G singlas. On Da Mic

VEE_9309Ekskliuzyvines datas, simbolius bei progas renkasi ne tik pranašai, bet ir Lietuvos hip-hopo muzikos atstovai. Bemaž du dešimtmečius gyvuojanti ,,G&G Sindikato” grupė šiandien pristato naują kūrinį ,,365 O.D.M.”, kurį gyvai pristatys jau kovo 4-ios dienos koncerte menų fabrike ,,Loftas”.

Tiesiai į keliamųjų metų epicentrą pataikę Sindikato smogikai pristato naują energija trykštantį kūrinį. Galbūt tai netikėtas sutapimas, o veikiau dar viena grupės produktyvaus kūrybinio proceso atžyma. Trys šimtai šešiasdešimt penkios – lygiai tiek dienų per metus ,,G&G Sindikatas” zuja muzikiniame sūkuryje. Atskleidus skaitinę išraišką, atlikėjai neslepia ir akronimo – O.D.M. – ,,on da mic” (,,prie mikrofono” – liet.). Datos šiame kontekste dominuoja, todėl vienas iš hip-hopo kolektyvo narių – Kastytis Sarnickas-Kastetas – nepraleidžia progos pajuokauti: ,,Vasario 29-oji būna tik kartą per keturis metus, beveik kaip ,,G&G Sindikato” albumai.”.

Naujas kūrinys apeliuoja į būsimo albumo startą. ,,Kurdami naują albumą mes norime užsiduoti sau tam tikrą tonusą. ,,365 O.D.M.” yra reprezentacinis gabalas apie mus pačius, mūsų žmones, mūsų nekentėjus ir viską kas sudaro Sindikato judėjimą, nes tai yra daugiau nei 4 žmonių grupė”, – apie naująją dainą pasakoja Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Ir išties prie šio darbo įgyvendinimo prisidėjo gan svarus muzikantų sąstatas: bosinės gitaros meistras Tadas Žukauskas, būgnininkas Faustas Venckus, gitaros virtuozas Rytis Taraila, klavišininkas Vytis Smolskus bei violončelės griežėjas Tadas Dešukas. ,,Sindikatas visada buvo grupė į savo muzikines aranžuotes nevengianti įpinti gyvų instrumentų. Šį kartą dalyvavusių muzikantų kiekis buvo rekordiškas! Buvo labai įdomi patirtis dirbti su vienais geriausių savo srities muzikantų, esu dėkingas, kad jie visi kūrybiškai pažvelgė į šį darbą“, – porino naujosios dainos muzikos autorius Donatas Juršėnas-Donciavas.

Nemažai laiko šiuo metu įrašų studijoje leidžiantys reperiai ne tik kurpia naujus kūrinius, bet ir intensyviai ruošiasi kasmetiniam tradiciniam Sindikato smogikų koncertui. ,,Pasirodymui repetuojame kas dieną, nes tokio ilgio koncertą turime tik kartą į metus, o emocijos pasiruošime ir pačiame koncerte būna neperduodamos žodžiais”, – apie kovo 4-ios renginį sako Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Šįmet pasirodymas pavadintas ,,Sakmių” vardu. Grupė simboliškai ruošiasi peržvelgti net 6 studijinių albumų kruopščiai atrinktus ir aranžuotus kūrinius. Planuojama sugroti keliasdešimt dainų, kurių didžioji dauguma gal net negrota ar ne dažnai publikuota koncertuose. Klausytojai bus palepinti ne tik stipriu muzikantų sąstatu, ilgų kūrybinių metų sukaupta retrospektyva, bet ir naujais kūriniais, kaip ir ką tik dienos šviesą išvydusiu ,, 365 O.D.M.”.

Naujasis singlas ir dar keliasdešimt šviežiai aranžuotų kūrinių bus gyvai atlikta menų fabrike ,,Loftas”. Kaip visad tradicinį kasmenitį koncertą rengiantys ,,G&G Sindikato” vyrukai itin stirpiai repetuoja ir ruošia gal net kiek primirštus kūrinius netikėtai sakmei ant scenos jau kovo 4-ąją dieną.

Radote klaidą? Atsiųskite mums pataisytą tekstą spauskite čia ir padėkite padaryt hip-hop.lt geresniu.

Straipsnis Renginys Lyrika Klipas

Pateikie naujieną, vaizdo klipą, lyriką, ar renginį - pasirinkdami auksčiau

Taipogi skaityk

Corsalio EP „Egoistas“: tai purvinas ir neadekvatus žmogaus augimas

Naujame EP albume „Egoistas“ reperis Deividas Alejūnas-Corsalis blaškosi tarp dviejų savo asmenybės pusių – gerosios …

3 komentarai

 1. VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

  Kodel yra toks jausmas kad sitas kurinys tai disas ant Push’o, kuris kaip supratau is spaudos rasliavos paliko G&G ne paciu maloniausiu budu, 1zodziu tai mano interpretavimas kurinio, jei kas isizeide, atleiskit :)

 2. VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Hah, neklausiau padoriai sio gabalo, bet taip kai jau parasei perklausiau klausydamas, o ne tiesiog kad perklausyt. Tikrai pushui, bet G&G kaip kad vienybe puoselejanti grupe netekusi nario siuncia nx ilgaamzi bendrakeleivi, tai jau rodo, kad G&G patys netiki tuo ka daro… Geras pastebejimas zlo, zinosiu kad G&G ne isvien, o tik uz savus (uz tuos kas su jais)

 3. VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

  Manau, čia gabalas bet kuriam grupės kritikui, kuris mėgsta aiškinti, kad G&G išsisėmė, mirė ar paseno. Kažkaip iš dviejų perklausų taip ir nesupratau, kodėl darote tokias išvadas. Atrodo, kad labai bandėt pritempti Pusho istoriją, tai ir pritempėt. Šiaip diskografijoj G&G daug žinučių siunčia kritikams ir heiteriams (Rodant į dangų, 1’as kraujas, T.B.T.R. ir t.t. ir pan.). Nereikia kurti sąmokslo teorijų ten, kur jų nėra. Peace.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current day month ye@r *