Savi – Saviems. Vilniuje ir Kaune jau šį vakarą Pashka BDAY ir RTP su daug MC

Repas tai muzika, kuri turi būti arti žmogaus. Lietuvoje matome, kad viskas gerai ir norint būti su repu viskas iš tiesų įmanoma. Jei tik reikia to įrodymų šiandien turėsime netgi 2. Tai yra 2 žmonės tiesiog mylėdami repą paėmė ir suorganizavo rimtus repo tūsus su rimtais MC, tai darė pirmą kartą, tačiau kiek galime spręsti – negailėjo laiko ir padarė kaip reikia. Tiesiog HH šventę sau ir kitiems. Kaune ir Vilniuje.

13174030_951509101614997_7716944802093627357_nVilniuje Narautuose skambės „Pashka Bday“ sveikinimai, kartu su gausiu MC palaikymu; Omerta, Youngster, 8 Kambariu, Repo Broliais, Niko x Blakat, Shiluminiu Punktas x Str, Tyfu x Stygle x Lustu, Ra, Slem ir BeatBox šeimyna.

r4Kaune Kanklėse „Repas Tavo problemai“ su Mad Money, Omerta, Domu, Garazhe Nerūkoma, SLA, THC, Triad man, Faytu ir seniai girdėtu Kigidi karma. Plačiau apie renginį ir kas yra „Repas Tavo problemai“ galite skaityti interviu: http://hip-hop.lt/repas-tavo-problemai-kiek-tai-rimti-sprendimai-forumuose-kiek-prikolas-ir-dar-tusas-interviu/ .

Tikrai smagu matyti, kad mūsuose nėra labai rimtų kliūčių rengti repo renginius. Užtenka noro ir pasiryžimo, atlikėjai lengvai pasiekiami ir galima su jais bendrauti, vakarėlių vietos taip pat daugeliui mūsų jau tapusios antraisiais namais. Viskas gerai ir viskas šalia, toks ir turi būti HH. Savi – Saviems.

Pashka BDAY – https://www.facebook.com/events/827488007397443/
Repas Tavo Problemai – https://www.facebook.com/events/991141954306330/
PENKTADIENIS GEGUŽĖS 20

 

Radote klaidą? Atsiųskite mums pataisytą tekstą spauskite čia ir padėkite padaryt hip-hop.lt geresniu.

Straipsnis Renginys Lyrika Klipas

Pateikie naujieną, vaizdo klipą, lyriką, ar renginį - pasirinkdami auksčiau

Taipogi skaityk

Medonas pristato Video albumą, medinio USB formate

“Kvėpuok” – taip vadinasi pirmasis Lietuvoje video albumas, kurį pristato hip hopo atlikėjas Medonas (Donatas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current day month ye@r *