Shamanas pristato naują kūrinį iš artėjančio albumo

Atlikėjas bei tekstų autorius Shamanas (Saulius Rutkauskas), kartu su „X faktoriaus“ finalininku Deividu Valma, atlikusiu priedainį, pristato naują muzikinį klipą dainai „Tu mano planeta“.

Vaizdo klipo filmavimą vykdė „Rela Recods“ (Tomas Labašauskas), jame kūrėjai nusprendė parodyti lengvos erotikos, tad žiūrovai išvys apsinuoginusią tatuiruočių meistrę Amaliją.

„Mes neturėjom tikslo nieko provokuoti, moters kūnas yra gražus ir visa tai stengiamės pateikti skoningai. Klipas, o ir pati daina, toli gražu yra ne apie tai. Ji apie meilę, išgyvenimus, sunkias vidines būsenas, kurias patiriame visi. O nuogas kūnas atspindi atvirą sielą.“, – sakė Shamanas.

„Dirbdami kartu ir degėm, ir keliavom į morgą, ir laipiojom ant namų stogų, ko tik nedarėme, kad gautume įdomų bei išskirtinį galutinį produktą. Ir darysime dar daugiau“, – teigė reperis.

Už muzikinę dainos pusę atsakingas buvo „Skellas“ (Adomas Strazdas), už elektrinę gitarą – Audrius Černiauskas, dirbantis su Shamanu prie kiekvieno kūrinio iš šiais metais pasirodysiančio albumo. Pačio reperio teigimu, būtent tikri išgyvenimai, visos komandos įdirbis bei patirtis ir yra pagrindiniai principai, kuriais remiantis įmanoma jo kūryba.

Radote klaidą? Atsiųskite mums pataisytą tekstą spauskite čia ir padėkite padaryt hip-hop.lt geresniu.

Straipsnis Renginys Lyrika Klipas

Pateikie naujieną, vaizdo klipą, lyriką, ar renginį - pasirinkdami auksčiau

Taipogi skaityk

Medonas pristato Video albumą, medinio USB formate

“Kvėpuok” – taip vadinasi pirmasis Lietuvoje video albumas, kurį pristato hip hopo atlikėjas Medonas (Donatas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current day month ye@r *