Sindikatas ir nebuvo „fonograminiai“, bet „Unplugged“ jie skamba dar gyviau [3 kūrinių video]

Sindikatas Unplugged repeticijaNors kiekvieną kartą lipdami ant scenos grupės „G&G Sindikatas“ nariai išranda kažką nauja, jau du dešimtmečius gyvuojantis kolektyvas pripažįsta – pasiruošimas koncertui dar niekada nebuvo toks ilgas ir įtemptas. Lapkričio 8-10 dienomis Lietuvos rusų dramos teatre įvyks projekto „G&G Sindikatas: Unplugged“ premjera. Jos repeticijos jau kuris laikas vyksta menų fabrike „Loftas“.

Perrašytos kultinių „G&G Sindikato“ kūrinių, su kuriais užaugo jau ne viena melomanų karta, aranžuotės, specialiai šiam projektui prie grupės prisijungę profesionalūs muzikantai ir daug, daug, daug sunkaus, tačiau be galo įdomaus darbo tam, kad teatro scenoje viskas skambėtų tiesiog nepriekaištingai ir… naujai.

„Niekada nebuvome fonogramų kolektyvas – į visus koncertus stengiamės įpūsti kuo daugiau gyvasties, pastaruoju metu dažnai koncertuodavome su roko instrumentais – „fūzuotomis“ gitaromis, šįkart, „unplugged“ formate, aišku, bus kitaip – galima sakyti, rengiame akustinį pasirodymą“, – paklaustas, kame glūdi muzikinių „G&G Sindikato“ eksperimentų šaknys, pasakoja grupės narys Donatas Juršėnas-Donciavas, – „Jau per pirmas repeticijas sunkiai nusėdėjome vietose girdėdami švelnų styginių ir pučiamųjų skambesį, tad galime užtikrinti, kad energetinis mūsų kūrinių užtaisas tikrai niekur nedings – atvirkščiai, jis kels pagundą stotis nuo teatro salės kėdžių ir judėti pagal ritmą“. Anot Donciavo, šis projektas – didžiausias muzikinis iššūkis jo gyvenime.

„Unplugged“ formatas – iššūkis mums visiems. Iš tiesų nesitikėjome, kad teks tiek daug dirbti – atrodo, juk visus savo kūrinius mokame geriau už kitus, tačiau dabar akivaizdu, kad visko mokomės iš naujo“, – prideda taip pat repeticijoje sutiktas grupės vadybininkas ir vienas projekto idėjos autorių Justas Čekuolis, kuriam „G&G Sindikatas: Unplugged“ scenarijuje atiteko užtarnautas bosisto vaidmuo.

 

Radote klaidą? Atsiųskite mums pataisytą tekstą spauskite čia ir padėkite padaryt hip-hop.lt geresniu.

Straipsnis Renginys Lyrika Klipas

Pateikie naujieną, vaizdo klipą, lyriką, ar renginį - pasirinkdami auksčiau

Taipogi skaityk

Vilniaus Street Battle šokių kovose Justin’o Timberlake’o šokėjas

Vasario 24d. į didžiausią gatvės šokių renginį “Vilnius Street Battle 2018” atvyks Justin Timberlake, Beyonce, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current day month ye@r *