Viename klipe repuos žinomi Lietuvos veidai (foto)

Grupė „Skamp“ jau kitą savaitę pristatys kartu su jaunaisiais reperiais įrašytos naujos dainos „We‘re All In This Together“ vaizdo klipą. Jame nusifilmavo daugiau nei 30 žmonių, tarp kurių ir žinomi Lietuvos veidai – aktoriai Džiugas Siaurusaitis ir Mindaugas Papinigis, radijo, TV laidų vedėjai Aurimas Perednis ir Viktoras Jakovlevas, video tinklaraštininkas Edvinas Navickas ir kiti.

„Tai nestandartinis projektas. Naujoji daina – specialaus konkurso, kurį organizavome su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje rezultatas. Pavasarį kvietėme jaunuosius atlikėjus dalyvauti konkurse – repuoti apie Europos Sąjungos piliečių teises. Trijų laimėtojų – SJ (Sauliaus Jeruslanovo), Rapkės (Rapolo Baliukonio) ir grupės „GrGstan“ – kūrinius sudėjome į vieną dainą, kartu įrašėme ją savo studijoje, o vėliau gimė ir klipas, kuris dar „šlifuojamas“ montažinėje. Ši daina tapo Europos piliečių metų himnu“, – pasakoja „Skamp“ narys Vilius Alesius.

Klipo kūrybinė komanda tikisi, kad rezultatas patiks žiūrovams. „Jame daug vaizdų, daug skirtingų repuojančių žmonių. Kai kuriuos jų pažįstate iš televizijos, kino ekranų, teatro spektaklių. Su kai kuriais atlikėjais tarėmės iš anksto, kai kuriuos tiesiog pagavome gatvėje. Pavyzdžiui, visai netikėtai prie Rotušės susitikom Viliaus brolį – fotografą Vincą Alesių. Jis itin išraiškingai atliko duotą „partiją“, – pasakojo klipo prodiuseris Dmitrij Radin, – dirbti buvo tikrai įdomu. Jauniausios „aktorės“ dar net į mokyklą neina, o vyriausios pabaigė ją turbūt prieš keturis dešimtmečius“, – įspūdžiais dalinos jis.

Europos piliečių metų himno premjera įvyko renginio „Tebūnie naktis“ metu. Daina taip pat buvo gyvai atlikta festivalyje „Granatos“ ir ES piliečių teisių mugėje Palangoje. Dainos įrašas kartu su klipo premjera jau kitą savaitę bus pristatytas viešai, jį bus galima parsisiųsti nemokamai.

Radote klaidą? Atsiųskite mums pataisytą tekstą spauskite čia ir padėkite padaryt hip-hop.lt geresniu.

Straipsnis Renginys Lyrika Klipas

Pateikie naujieną, vaizdo klipą, lyriką, ar renginį - pasirinkdami auksčiau

Taipogi skaityk

Išeini tada – kada išeini visam „Mobb Deep“

Vakar repo pasaulis amžiams prarado 42-ejų Niujorko legendą Prodigy. Jis su bendražygiu Havoc‘u kitados įkūrė …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current day month ye@r *