Willie Valo žada daug staigmenų ir pristato naują darbą [Green Grass video]

photo by @ponulisproduction

Neseniai debiutinį kūrinį „Kite“ pristatęs angliakalbis  hip-hopo duetas „Willie Valo“ nesnaudžia. Jūsų dėmesiui antrasis muzikantų vaizdo klipas – Green Grass. „Darbai vyksta sklandžiai, po pirmosios dainos išleidimo sulaukėme nemažai palaikymo ir skatinimų parodyti daugiau savo kūrybos. Taip ir darom, Green Grass antrasis, bet ne paskutinis mūsų darbas, esame labai motyvuoti, o tiksliau tiek, kad planuose debiutinis albumas. Kada? Manom arba vasarą, arba rudeniop.“ – planus atskleidžia grupės narys Willie.

„Neturim kitos išeities, esam sulaukę vieno iš didžiausių Lietuvos muzikos festivalių kvietimo, negalime praleisti tokios galimybės ir iki vasaros ketinam pasiruošti savo debiutui ant scenos. Išduosim paslaptį, dainuosime ne tik anglų kalba. Staigmenų netruks visame mūsų albume. Nekantraujam ir laukiam kaip vaikai Kalėdų“ –  trina rankomis antrasis dueto narys Valius.

Green Grass naujausias Willie Valo darbas. Vaizdo klipą sukūrė, jau komandos dalimi spėjusi tapti „Ponulis Production“ komanda. Dainos skambesiu rūpinosi  ne tik Hip Hop bendruomenei puikiai žinomi: Skellow, Innomine, Jurgis Masilionis, Z On A bei Movo grupių gitaristas Augustas Masevičus. „Green Grass šiuolaikiško hip hop’o skambesio daina, gitaros partiją įrašėme kiek nestandartiškai, dainoje ji skamba iš pabaigos į pradžią, atbulai. Įdomus ir kiek netikėtas sprendimas“ – kūrybos užkulisius atvėrė Augustas.

Sekite grupės veiklą ir būkite pirmieji, kurie pagaus naujienas –> https://www.facebook.com/willievalo/

Radote klaidą? Atsiųskite mums pataisytą tekstą spauskite čia ir padėkite padaryt hip-hop.lt geresniu.

Straipsnis Renginys Lyrika Klipas

Pateikie naujieną, vaizdo klipą, lyriką, ar renginį - pasirinkdami auksčiau

Taipogi skaityk

Medonas – Ou Mai God (video)

“Jei nutinka kas gerai, tu džiaugies ir sakai – ou mai God! Jei nutinka kas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current day month ye@r *